Junior Overbroekje Supersoft Leeuw

Junior Overbroekje Supersoft Leeuw

Hu-Da Junior Overbroekje Supersoft Leeuw/p>

Levertijd: Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, morgen in huis
Special Price € 21,56 Regular Price € 26,95
Prijs per stuk
Voorraad: 3
Junior Overbroekje Supersoft Leeuw

De Junior overbroekjes Supersoft van Hu-Da hebben een dunnere en zachtere PUL laag, dan de Junior overbroekjes van Hu-Da. Bovendien is het PUL materiaal in Europa geproduceerd.
Deze soepele Junior overbroekjes van Hu-Da zijn speciaal gemaakt om te gebruiken in combinatie met prefolds, boosters en inleggers. De overbroekjes passen ook over de Hu-Da Junior luiers, maar zijn minder geschikt om te gebruiken over bredere voorgevormde luiers. De Junior overbroekjes zijn erg geschikt als de One Size overbroekjes van Hu-Da niet meer goed over de One Size luiers van Hu-Da passen.

De overbroekjes hebben een zacht enkel elastiek langs de benen. Aan de binnenkant zitten twee zachte flappen, met fleece bedekt. Hier kun je makkelijk losse inleggers ondersteken. Deze blijven door de flappen goed op hun plek zitten. 

De overbroekjes zijn verstelbaar in drie verschillende maten en passen van ongeveer 9 tot 20 kg. 

De overbroekjes sluiten met een enkele rij drukknoopjes. 

Materiaal: 100% polyester met PUL en fleece

De overbroekjes mogen op 60 graden gewassen worden en kun je liggend te drogen leggen. Ze mogen niet in de droger. Hu-Da adviseert om met Sonett Sensitive te wassen. Gebruik geen enzymen of bleekmiddel, dan vervalt de garantie. 

Geen gerelateerde blogs

Reviews